Pyunkang Yul Essence Toner 200ml - Hassas Ciltler İçin Nemlendirici Esans

Para Puan : 185
İndirim Oranı : %3 İndirim
Fiyat : ₺189,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺184,90(KDV Dahil)

Cildi ideal sıcaklığına yükseltmek ve doğru şekilde nemlendirmek için geliştirilen Pyunkang Yul "UP" serisinin hızla cilt tarafından absorbe olan tonik -esansı cildi beslemek, nemlendirmek ve canlandırmak için ideal bir destek olduğu kadar arındırmak ve cilt elastikiyetini korumak için de güçlü bir müttefik.

Şaşırtıcı bir hızla cilt tarafından absorbe olan ve cildi alt katmanlarından itibaren hızla nemlendiren Essence Toner cildinizi beslemeknemlendirmek ve canlandırmak için ideal bir destek olduğu kadar arındırmak ve cilt elastikiyetini korumak için de güçlü bir müttefik. Yoğun konsantre yapısıyla etkisini hemen göstermesi için tasarlanan Essence Toner cilt atıklarını elimine eder. Vitamin ve minerallerce zengin milk vetch root ekstresi içeren formülü cilt ısısının yükselmesine ve ideal seviyesine ulaşmasına yardımcı olur. Böylece cildin daha sağlıklı ve yumuşak olmasına destek sağlar.

Kore bitkisel tıp teorisi, cilt sıcaklığı ideal sıcaklık olan 31 derecenin altına indiğinde kan dolaşımının yavaşlayacağını, bu nedenle de cildin besin ve nem kaybına uğrayarak daha kuru hale geleceğini öngörür. Cildi hep ideal sıcaklığında tutmak ve doğru şekilde nemlendirmek için özel geliştirilen Pyunkang Yul "UP" serisinin en popüler ürünü Essence Toner cildi beslemeknemlendirmek ve korumak için harika bir yardımcı. Yavaş kan dolaşımına sahip, kuru ve kolay tahriş olan cilt tipleri için tasarlanan Essence Toner cildi tahriş edebilecek zararlı içerikler bulundurmayan formülüyle tüm cilt tipleri için uygundur.

200ml  

Nasıl Kullanılır? Temizlenmiş cilde uygun miktarda içeriği el ya da pamuk ped yardımı ile uygulayın. Daha iyi absorbe olması için cilde baskı uygulayın. Sabah ve akşam kullanım için uygundur.  

İçerik Astragalus Membranaceus Root Extract, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Hydroxyethylcellulose, Carbomer, Arginine

Aynı Gün
Kargo

16:00'a Kadar Verilen Siparişler

Kargo
Bedava!

100TL ve Üstü Siparişlerde

Kore'den
İthal

%100 Orijinal Ürünler