Pyunkang Yul Mist Toner 100ml - Yatıştırıcı & Nemlendirici Günlük Pratik Sprey
Pyunkang Yul Mist Toner 100ml - Yatıştırıcı & Nemlendirici Günlük Pratik Sprey
Pyunkang Yul Mist Toner 100ml - Yatıştırıcı & Nemlendirici Günlük Pratik Sprey

Pyunkang Yul Mist Toner 100ml - Yatıştırıcı & Nemlendirici Günlük Pratik Sprey

Para Puan : 120
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺134,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺119,90(KDV Dahil)

Cildi ideal sıcaklığına indirmek ve doğru şekilde nemlendirmek için geliştirilen Pyunkang Yul "DOWN" serisinin pratik sprey toniği müthiş yatıştırıcı ve nemlendirici etkileri ile cildin tazelenmesine yardımcı olur. Özellikle kızarmış ve irite olmuş cilt için mükemmel bir destektir. Pratik boyuyla seyahatlar için idealdir.

Müthiş yatıştırıcı ve nemlendirici etkilerinin yanına pratik kullanım da eklenince Pyunkang Yul Mist Toner'in rafınızdan (ya da çantanızdan!) eksik olmasına tahammül etmek gerçekten güç! Şaşırtıcı anti-oksidan, anti-inflamatuar, enerji verici ve besleyici etkileri ile bilenen coptis japonica root ekstresi formülünün %91,9 'ini oluşturan Pyunkang Yul Mist Toner çok hızlı bir şekilde cilt tarafından absorbe edilir ve anında etkisini göstererek cildin tazelenmesine yardımcı olur. Cilt bakım rutininizin önemli bir oyuncusu olarak kullanılabileceği gibi gün içinde ihtiyaç duydukça uygulayabileceğiniz Mist Toner çok hafif yapısıyla makyajlı yüzde bile kusursuz şekilde kullanılabilir. Cildi harika şekilde nemlendirir ve hızla yatışmasına yardımcı olur. Özellikle kızarmış ve irite olmuş cilt için mükemmel bir destektir.

Kore bitkisel tıp teorisi, cilt sıcaklığı ideal sıcaklık olan 31 derecenin üstüne çıktığında, cildin sorunlara daha yatkın olacağını ve nem kaybına uğrayacağını öngörür. Cildi hep ideal sıcaklığında tutmak ve doğru şekilde nemlendirmek için özel geliştirilen Pyunkang Yul "DOWN" serisinin pratik ve etkili toniği Mist Toner cildin yatışmasına yardımcı olarak cilt ısısının doğal seviyesine inmesine destek sunar. Yapay koku, boyu ve tahriş edici içerikler bulundurmayan hipoalerjenik formülü hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur. Sprey şişesi sayesinde oldukça pratik ve hijyenik bir kullanıma sahiptir.

100ml

Nasıl Kullanılır? Temizlenmiş yüze ~20cm uzaklıktan spreyi uygulayın. Daha iyi absorbe olması için cilde hafif vuruşlar yapın. Gün içinde ihtiyaç duydukça uygulama yapabilirsiniz.

İçerik Coptis Japonica Root Extract, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate


Aynı Gün
Kargo

16:00'a Kadar Verilen Siparişler

Kargo
Bedava!

200TL ve Üstü Siparişlerde

Kore'den
İthal

%100 Orijinal Ürünler