Mizon Enjoy Vital-Up Time Firming Mask - Sıkılaştırıcı Nar Ekstreli Maske
Mizon Enjoy Vital-Up Time Firming Mask - Sıkılaştırıcı Nar Ekstreli Maske

Mizon Enjoy Vital-Up Time Firming Mask - Sıkılaştırıcı Nar Ekstreli Maske

Marka : Mizon
Para Puan : 25
İndirim Oranı : %29 İndirim
Fiyat : ₺34,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺24,90(KDV Dahil)

Taze nar ekstresi ve Mizon'un özel olarak geliştirdiği “yaşam esansı” ile hazırlanan formülüyle cildin sıkılaşmasına ve elastikiyetini tekrar kazanmasına yardımcı olur. Cilt maskesi özel mikrofiber yapısı sayesinde maksimum etki sağlar.

Enjoy Vital-Up Time Firming Mask cildin sıkılaşmasında ve elastikiyetini tekrar kazanmasında yardımcıdır. Mizon'un Enjoy Vital-Up Time serisi için özel olarak tasarladığı "yaşam esansı" (vital essence) ve taze nar ekstresi ile hazırlanan orijinal bir formüle sahiptir. Nar ekstresi elastikiyet problemlerini azaltıcı etkileriyle bilinir ve cildin daha sağlıklı görünmesine destek sağlayan bir içeriktir. Enjoy Vital-Up Time Firming Mask uzun-fiber maske yapısı sayesinde tüm içeriği cilt tarafından kolayca absorbe olacak şekilde tasarlanmıştır.

25ml

Vital Essence

Mizon'un "Enjoy Vital-Up Time" serisi için özel olarak hazırladığı bu sıradaşı formül bu serinin popülerliğinin ve gücünün sırrı. Dört farklı içeriğin dört farklı etkisiyle size dört dörtlük bir deneyim sunar:

Allantoin: cildin kendini yenilemesinde yardımcı rol oynar

Trehalose: güvenli bir doğal nemlendirici

Hyaluronic acid: çok yüksek kapasitede su tutma gücüne sahip nemlendirici & nem kaybı önleyici

Sc-glucan: cilt yatıştırıcı & canlandırıcı

Nasıl Kullanılır? Temizlenmiş yüze maskeyi yerleştirin. 10-20 dakika sonra maskeyi çıkarın. Öncesinde temizlenmiş yüze tonik uygulanması tavsiye edilir.

Aynı Gün
Kargo

16:00'a Kadar Verilen Siparişler

Kargo
Bedava!

100TL ve Üstü Siparişlerde

Kore'den
İthal

%100 Orijinal Ürünler