Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence - Galactomyces Mayalı Cilt Tonu Düzenleyici Esans
Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence - Galactomyces Mayalı Cilt Tonu Düzenleyici Esans

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence - Galactomyces Mayalı Cilt Tonu Düzenleyici Esans

Marka : Cosrx
Para Puan : 225
Fiyat : ₺224,90(KDV Dahil)

Özel galactomyces mayalı yapısıyla cildin daha ışıltılı ve eş tonlanmış bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Ton dengeleyici bakım esansı ince çizgiler, kırışıklık ve aknelere karşı cilde destek sağlar.

Cildinizi mükemmel bir şekilde nemlendiren ve besleyen Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence mayalı yapısıyla harika bir deneyim sunar. Cilt yapısına benzer, doğal mayalı bileşenlerden oluşan Galactomyces 95 Tone Balancing Essence mayalanmış ürün tercih edenler için eşsiz bir seçenek. Cildin daha ışıltılı ve eş tonlanmış bir görünüme kavuşmasına yardımcı olurken, ince çizgiler, kırışıklık ve aknelere karşı da cildinizin yanında yer alır. Temel fonksiyonu beyazlatıcılıktan çok ışıltı artırıcı olmasıdır. Hiperpigmentasyonun azalmasında, cildin yenilenmesinde ve güçlenmesinde eşsiz bir dost!

100ml

Galactomyces

Damıtma fabrikasında maya hazırlayan işçilerin ellerinin sağlıklı ve yumuşak yapısı dikkat çeker. Bilimadamları bu ipeksi ellerin sırrının mayalanma aşamasında kullanılan doğal bir maya olan galactomyces olduğunu keşfederler. Ağır el işlerine rağmen işçilerin ellerini özenle koruyan ve sağlıklı tutan galactomyces kozmetik ürünlerde kullanılmaya başlanır. Başlıca fonksiyonları: - Cilde benzer bir yapıda olduğundan cilt tarafından kolayca absorbe edilir ve cilt tonunu düzeltir. - Ölü deri hücrelerini yumuşatarak ciltten kolayca arınmalarını sağlar. - Vitamin, mineral ve amino asit yönünden zengin olan galactomyces cildin temiz, sağlıklı ve güzel kalmasını sağlayan mükemmel bir kozmetik içeriğidir. - Fermantasyon işlemi sırasında birçok besleyici içerik açığa çıkar ve cildin yumuşak, ipeksi bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. - Cildin en iyi durumuna gelmesine ve koruyucu bir bariyer oluşturarak nem seviyesini artırmasına yardım eder.

Nasıl Kullanılır? Temizlenmiş yüze uygun miktarda ve masaj yaparak uygulayın. Sorunlu bölgelere daha fazla miktarda içerik kullanırken alın ve burun bölgelerinde daha az içerik kullanılması tavsiye edilir. Göz altlarına az miktarda içeriği hafif vuruşlarla uygulayın. 

Kullanım sırası tavsiyesi:1 (önerilen) temizleyici - tonik - Galactomyces 95 Tone Balancing Essence - krem - güneş kremi - fondöten2 (makyaj için) temizleyici - tonik - Galactomyces 95 Tone Balancing Essence - krem - Galactomyces 95 Tone Balancing Essence (esansla ıslatılmış pamuk pedi elmacık kemikleriniz üzerine yerleştirin) - göz makyajı -pedi çıkarın - baz makyaj   

İçerik Galactomyces Ferment Filtrate, Niacinamide, Panthenol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Butylen Glycol, Betaine Sodium Hyalnuronate, Allantoin, Xanthan Gum, Ethyl Hexanediol, Adenosine


Aynı Gün
Kargo

16:00'a Kadar Verilen Siparişler

Kargo
Bedava!

200TL ve Üstü Siparişlerde

Kore'den
İthal

%100 Orijinal Ürünler