Village 11 Factory Smiling Eye Patch Göz Maskesi

Para Puan : 15
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺19,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺14,90(KDV Dahil)
Aynı gün kargo Kargo Bedava koreden ithal

Özel göz maskesi, göz çevresine harika bir nem desteği sağlarken cilt elastikiyetine de destek olur ve daha genç bakışlar sunar. Cilt tonu eşitsizliklerinin giderilmesine ve matlaşmış cildin daha ışıltılı hale gelmesine yardımcıdır.

Gülümseyen gözlerin sırrı Village 11 Factory Smiling Eye Patch! Göz çevresine harika bir nem desteği sağlarken cilt elastikiyetine de destek olarak daha genç bakışlar sunuyor.

  • İçerdiği meyan kökü ve barbados kirazı ekstreleri ile cildin daha ışıltılı hale gelmesine yardımcı olur, matlaşmış cildin ışıltısını tekrar kazanmasına destek sağlar.
  • Cilt tonu eşitsizliklerinin giderilmesinde etkili destek sunan Smiling Eye Patch daha pürüzsüz ve doğal görünümlü bir cilt sunar.
  • Formülündeki ultra hafif moleküllü hyalüronik asit, cildi güçlü şekilde nemlendirdiği gibi nem kaybının da önüne geçer.
  • Mineral dolu buzul suları ile desteklenen formülü cildi besler ve cilt bariyerinin güçlenmesine yardımcı olur.
  • Hidrojel yapısı sayesinde nemlendirici gücünü çok daha etkili şekilde aktarır ve cilt tarafından kolayca &hızla absorbe edilir.
  • Sağlıklı bir cildin ve genç bir görünümün anahtarı göz çevresine doğru bir bakım uygulamaktan geçiyor. Pratik ve etkili bir göz bakımı Village 11 Factory Smiling Eye Patch ile şimdi çok daha kolay!

1 adet

Nasıl Kullanılır? Maskeyi paketinden çıkardıktan sonra her iki tarafında bulunan koruyucu filmi çıkarın. Temizlenmiş göz altına uygun gelecek şekilde yerleştirin ve 20-40 dakika kadar bekletin. Sonrasında maskeyi çıkarın, maskeden geriye kaln esansın absorbe olmasına yardımcı olmak için parmak uçlarıyla hafif vuruşlar uygulayın.

*Yatıştırıcı & ferahlatıcı etkisini katlamak için, uygulama yapmadan 15-20 dakika önce buzdolabında bekletilebilir.