Village 11 Factory Moisture Cleansing Foam 150ml - Şeytan Pençesi & Seramit Destekli Temizleyici Köpük
Village 11 Factory Moisture Cleansing Foam 150ml - Şeytan Pençesi & Seramit Destekli Temizleyici Köpük

Village 11 Factory Moisture Cleansing Foam 150ml - Şeytan Pençesi & Seramit Destekli Temizleyici Köpük

Para Puan : 150
Fiyat : ₺149,90(KDV Dahil)

Cilt temizleyici köpük, içeriğindeki “şeytan pençesi” otu ve Eco ceramide ile ciltteki kiri kolayca temizler ve cildi harika bir şekilde nemlendirir.

Cildi hem nemlendiren hem de derinlemesine temizleyen bir cilt temizleme köpüğü deneyimi! Village 11 Factory Moisture Cleansing Foam, cildi nemlendirirken yumuşatmaya ve sıkılaştırmaya da yardımcı olur. Cildi canlandıran ince köpükleri ve doğal seramid kompleksi ile cildi temizlemekle kalmayıp güçlendiren bir bakım sunar.

 

Cildi arındırırken yumuşatan, nemlendiren ve güçlendiren bir yüz temizleme köpüğü!

Village 11 Factory tarafından özenle hazırlanan formül, nemlendirici bileşenler içerir. Yoğun bir nemlendirici serum ile geliştirilen bu köpük temizleyici, cildin hem derinlemesine arındırılmasına hem de neme doyurulmasına yardımcı olur.

Doğal seramid kompleksinden oluşan Eko Seramid, cilt tarafından hızla absorbe edilir. Cildi canlandırmaya, yumuşatmaya ve güçlendirmeye yardımcı olan formül, temizlik deneyiminden alınan verimi artırır.

Ultra ince baloncuklarla elde edilen yoğun köpük, cildi beslemenin yanı sıra gözeneklerde biriken kiri ve ölü deri hücreleri gibi pürüzleri etkili bir şekilde giderir.

Afrika yerlilerinin yaralarını onarma sırlarından biri olan şeytan pençesi kökü ekstresi içeren bu yüz yıkama köpüğü, antienflamatuar ve antialerjik yapısıyla cildi derinlemesine nemlendirir, akne problemine karşı savaşır, antioksidan ve anti-aging etki sağlar.

Tamamen bitkisel ve doğal bir şekilde fermente edilen seramid ise, antibakteriyel ve antialerjik yapısı ile ekstra yoğun bir nemlendirme ve cilt detoksu sağlayan etkisiyle cilt temizleme rutinine katkıda bulunur.

150 ml

Nasıl Kullanılır?

  Bir miktar ürünü alın ve su ile köpük haline getirin.

  Nemli cilde masaj yaparak uygulayın.

  Ilık suyla durulayın.

  Kullanım Önerileri:

  Cildi Village 11 Factory Moisture Cleansing Foam ile temizleyin. Village 11 Factory Moisture Toner ile cildi besleyip diğer cilt bakım aşamalarına hazırlayın. Göz çevresi bakımı için Village 11 Factory Moisture Eye Cream tercih edin. Cildinizi ise Village 11 Factory Moisture Cream ile nemlendirin.

  Aynı Gün
  Kargo

  16:00'a Kadar Verilen Siparişler

  Kargo
  Bedava!

  200TL ve Üstü Siparişlerde

  Kore'den
  İthal

  %100 Orijinal Ürünler