Village 11 Factory Men's All-in-one Cleanser - Erkekler İçin Yüz Temizleyici

Para Puan : 60
İndirim Oranı : %29 İndirim
Fiyat : ₺84,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺59,90(KDV Dahil)

Erkeklere özel bakım için tasarlanan cilt temizleyici, zengin köpüğü ve özel formülü ile ölü deri hücrelerini, kiri ve diğer tüm cilt atıklarını kusursuzca ve cildi tahriş etmeden temizler.

Village’ın erkeklere özel hepsi bir arada çözüm serisi Village 11 Factory Men’s All-in-one erkeklere özel cilt ihtiyaçlarını eksiksiz şekilde tamamlamak için tasarlandı. Village 11 Factory Men’s All-in-one Cleanser zengin köpüğü ve özel formülü ile ölü deri hücrelerini, kiri ve diğer tüm cilt atıklarını kusursuzca ve cildi tahriş etmeden temizler. 

Centella asiatica ve houttuynia cordata gibi doğal ve etkili içerikle oluşturulan formülü cildi yatıştırır ve nemlendirir. Temizlik sonrası ciltte gerginlik bırakmaz ve cildin nemini korumasına yardımcı olur.

Tanecikli yapısı cildi ölü deri hücrelerinden ve kirden arındırırken, kurumuş ve sertleşmiş cildin canlanmasına da yardımcı olur.

Cilt dokusunun daha iyi, canlı ve parlak hale gelmesine destek sağlar.

Erkek cildi için tasarlanan ve hepsi bir arada bakım sağlayacak şekilde oluşturulan formülü pratik bir çözüm sunar.

Cildini arındırmak ve pratik bir günlük bakım uygulamak isteyen erkeklere hepsi bir arada çözüm: Village 11 Factory Men’s All-in-one Cleanser!

150ml 

Nasıl Kullanılır? Uygun miktarda ürünü su ile köpürterek yüze nazikçe masaj yaparak uygulayın, sonrasında ılık su ile durulayın.

16:00'a Kadar Verilen Siparişler

Aynı Gün
Kargo

150TL ve Üstü Siparişlerde

Kargo
Bedava!

%100 Orjinal Ürünler

Kore'den
İthal
Çerez Kullanımı