Village 11 Factory Daily Fresh Up Mask Tea Tree - Çay Ağacı Maskesi

Para Puan : 10
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺14,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺12,90(KDV Dahil)
Aynı gün kargo Kargo Bedava koreden ithal

Çay ağacı maskesi cildin sebum üretimini kontrol altına alarak karma ve yağlı ciltlere destek sunar. Gözenek bakımına ve sivilce problemlerine yardımcı olur. Cildin yatışmasında ve canlanmasında etkilidir.

Karma/yağlı ciltler için harika bir günlük bakım çözümü olan Village 11 Factory Daily Fresh Up Mask Tea Tree cildi yatıştırıcı ve canlandırıcı etkisinin yanında cilt için mükemmel bir koruyucu.

  • Çay ağacı ve centella asiatica ekstresiyle oluşturulan formülü cildin hızla yatışmasına yardımcı olur.
  • Cildin sebum üretimini kontrol altına alarak karma/yağlı ciltlere destek sunarken gözenek bakımına da yardımcı olur.
  • Akne tedavisinde oldukça popüler bir içerik olan çay ağacı ekstresi anti-inflamatuar ve anti-mikrobiyal özellikleri ile de bilinmektedir. Ciltteki kızarıklığın yatışmasına, cildin daha temiz ve pürüzsüz hale gelmesine destek sağlar.
  • Hipoalerjenik yapısı ile tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilir. Yüksek konsantrasyonlu formülü cildi nemlendirir ve gün boyu süren koruyucu/nemlendirici bir katman oluşturur.

20g

Nasıl kullanılır? Temizlenmiş cilde, tercihen tonik uygulandıktan sonra, göz ve ağız boşluklarına dikkat ederek maskeyi yerleştirin. Maskeyi cildinizde 10-20 dakika beklettikten sonra maskeyi çıkarın. Yüze hafif vuruşlarla maskeden geriye kalan esansın absorbe olmasına yardımcı olun.