Village 11 Factory Daily Fresh Up Mask Lemon - Limon Maskesi

Para Puan : 10
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺14,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺12,90(KDV Dahil)
Aynı gün kargo Kargo Bedava koreden ithal

Günlük kullanıma uygun limon maskesi, formülündeki C vitaminince zengin limon ekstresi ile koyulaşmış ve matlaşmış cildi daha ışıltılı ve canlı hale getirir, cilt tonunun dengelenmesine yardımcı olur.

Village’ın günlük bakım maskesi Daily Fresh Up Mask Lemon cildi canlandırmak ve daha ışıltılı hale getirmek için limon ekstresinin gücünü sonuna kadar kullanıyor!

  • Koyulaşmış ve matlaşmış cildi daha ışıltılı ve canlı hale getirir, cilt tonunun dengelenmesine yardımcı olur.
  • Anti-oksidan ve C vitaminince zengin formülü ciltteki kolajen üretimini teşvik eder, böylece cildin kendini yenilemesine, daha parlak ve sıkı hale gelmesine yardımcı olur.
  • Limon ekstresinin içerdiği doğal beyazlatıcı güç yara izleri ve güneş lekeleri gibi renk bozukluklarıyla mücadele eder.
  • Hipoalerjenik yapısı ile tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilir. Yüksek konsantrasyonlu formülü cildi nemlendirir ve gün boyu süren koruyucu/nemlendirici bir katman oluşturur.

20g

Nasıl kullanılır? Temizlenmiş cilde, tercihen tonik uygulandıktan sonra, göz ve ağız boşluklarına dikkat ederek maskeyi yerleştirin. Maskeyi cildinizde 10-20 dakika beklettikten sonra maskeyi çıkarın. Yüze hafif vuruşlarla maskeden geriye kalan esansın absorbe olmasına yardımcı olun.