Village 11 Factory Daily Fresh Up Mask Aloe - Aloe Vera Maskesi

Para Puan : 10
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺14,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺12,90(KDV Dahil)
Aynı gün kargo Kargo Bedava koreden ithal

Özel aloe vera maskesi, kurumuş ve canlılığını kaybetmiş ciltler için hızlı ve pratik bir çözüm sunar. Cildi yatıştırır, besler ve gün boyu süren nemlendirici bir katman oluşturur.

Zengin formülündeki aloe ile cildin nemlenmesine ve yatışmasına destek sağlayan Village 11 Factory Daily Fresh Up Mask Aloe kurumuş ve canlılığını kaybetmiş ciltler için hızlı ve pratik bir çözüm.

  • Aloe veranın yanında centella asiatica ve chia tohum ekstresi gibi içeriklerden de destek alan zengin formülü cildin ihtiyaç duyduğu beslenmeyi sağlarken, cildi etkili şekilde nemlendirir ve yatıştırır.
  • Yüksek yoğunluktaki polimer esans yapısı nemlendirici gücünü katlar ve etkisini anında göstermesini sağlar.
  • Cildin daha canlı görünmesine yardımcı olan formülü günlük bakım için idealdir.
  • Hipoalerjenik yapısı ile tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilir. Yüksek konsantrasyonlu formülü cildi nemlendirir ve gün boyu süren koruyucu/nemlendirici bir katman oluşturur.

20g

Nasıl kullanılır? Temizlenmiş cilde, tercihen tonik uygulandıktan sonra, göz ve ağız boşluklarına dikkat ederek maskeyi yerleştirin. Maskeyi cildinizde 10-20 dakika beklettikten sonra maskeyi çıkarın. Yüze hafif vuruşlarla maskeden geriye kalan esansın absorbe olmasına yardımcı olun.