Village 11 Factory Collagen Ampoule - Kolajen Ampul

Para Puan : 120
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺159,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺119,90(KDV Dahil)
Aynı gün kargo Kargo Bedava koreden ithal

Güçlü kolajen ampul, formülündeki yüksek konsantrasyonlu kolajen ile cildi alt katmanlarından itibaren daha sıkı ve genç hale getirmeye yardımcıdır. Cildin daha ışıltı görünmesini ve gün boyu nemli kalmasını sağlar.

Village 11 Factory Collagen Ampoule formülündeki yüksek konsantrasyonlu kolajen ile cildinizi alt katmanlarından itibaren daha sıkı ve genç hale getirmeye davet ediyor.

  • İçerdiği hidrolize kolajen ve limon otu ekstresi ile cildi eksiksiz şekilde nemlendirir ve cildin gün boyu nemli kalmasına yardımcı olur.
  • Yoğun ama hafif yapısı ile cildin alt katmanlarına kadar hızla iner, kolajen ve diğer besleyici içerikleriyle zayıflamış cilde canlılık katarken cildin elastikiyetini yeniden kazanmasına yardımcı olur.
  • Cildin koruyucu bariyerlerini güçlendirir, cildin daha ışıltılı ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına destek olur.
  • Formülü cildin yatışmasına, korunmasına, beslenmesine ve nemlenmesine yardımcı olan birçok doğal içerikle desteklenmiştir.

Cilt sıkılığının temel taşı kolajenin gücünü ve sunduğu fark yaratan sonuçları Village 11 Factory Collagen Ampoule ile keşfedin!

50ml

Nasıl Kullanılır? Temizlenmiş yüze, kapağında bulunan pipet yardımıyla az miktarda uygulayın ve tüm yüze yayın. Cilde hafif vuruşlar yaparak daha iyi absorbe olmasına yardımcı olun.