Moisture Cream - Şeytan Pençesi & Seramit İçeren Özel Besleyici Nemlendirici Krem

0,00
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺79,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺59,90(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Uzun süreli nemlendirici gücüyle Moisture Cream cildinizde doğal bir nem bariyeri oluşturarak cildinizin daha canlı, sağlıklı ve ışıltılı olmasını sağlar. Ciltte yağlı bir doku bırakmaz. İçerdiği eko-seramit doğal seramitlerden oluşturulmuştur, cilt tarafından kolayca absorbe edilir ve cildi güçlendirir. Zengin besleyici içeriğiyle cildinizin pürüzsüz ve yumuşak bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

55ml

 

Devil's Claw

Village 11 Factory'nin gizli ve en etkili içeriklerinden şeytan pençesi Doctor Geek'in en önemli keşiflerinden! Şeytan pençesi kökü ekstresi oldukça nadir bulunan bir içeriktir. Güçlü nemlendirici etkileriyle birlikte; anti-inflamatuar, anti-alerjik, anti-akne, antioksidan, anti-aging ve anti-keratinization etkileriyle de bilinir.

 

Nasıl Kullanılır? Temizlenmiş yüze uygun miktarda ve masaj yaparak uygulayın.    Kullanım sırası tavsiyesi (temizleyici) Moisture Cleansing Foam - (tonik) Moisture Toner - (emülsiyon) Moisture Emulsion - (serum) Moisture Serum - (göz kremi) Moisture Eye Cream - (nemlendirici) Moisture Cream