Thank you Farmer Miracle Age Repair Serum - Yaşlanma Karşıtı Serum

Para Puan : 250
Fiyat : ₺249,90(KDV Dahil)

Yaşlanma belirtileriyle çok geç olmadan mücadele etme felsefesiyle "pre-antiaging" bakımın önemini vurgulayan Thank You Farmer Miracle Age Repair serisinin etkili serumu, cilt elastikiyetine destek vermenin ötesinde, elastikiyetin azalmasında önleyici rol oynar. Miracle Age Repair Serum'un "elastikiyet korsesi" olarak nitelendirilmesinin altında cildin beslenmesine, güçlenmesine, ışıltı ve canlılık kazanmasına yardımcı olan özgün formülünün elastikiyet kaybını önlemede de harika bir müttefik olması yatıyor. Miracle Age Repair Serum yüksek konsantre yapısıyla ve "PHIN" teknolojisi sayesinde artırılmış nemlendirici gücüyle premium bir bakım deneyimi sunar. Ceramide 3, adenosine, argan tree kernel oil, bisabolol, raffinose gibi etkili içeriklerle formüle edilen Miracle Age Repair Serum cildi ve zihni yatıştırıcı kokusunu yasemin, calendula gibi çiçek özlerine borçlu.

60ml  

Nasıl Kullanılır? Cildinizi temizledikten sonra, tercihen Miracle Age Repair Toner uygulaması sonrası, 1-2 kez içeriği avuç içine pompalayın ve içeriden dışarıya doğru hareketlerle cilde nazikçe masaj yaparak uygulayın. Avuç içleri ile yüze baskı uygulayarak daha iyi absorbe olmasına yardımcı olabilirsiniz.

Öneri: Vücudun dirsek, topuk gibi kurumuş ve özel bakım isteyen bölgelerinde birkaç damla içerikle 2-3 dakika masaj yapmanız cildin daha yumuşak bir dokuya kavuşmasına ve rahatlamasına yardımcı olacaktır.


16:00'a Kadar Verilen Siparişler

Aynı Gün
Kargo

150TL ve Üstü Siparişlerde

Kargo
Bedava!

%100 Orjinal Ürünler

Kore'den
İthal
Çerez Kullanımı