THANK YOU FARMER Deluxe Signature Special Set

Para Puan : 250
Fiyat : ₺249,90(KDV Dahil)

Thank You Farmer'ın en popüler ürünlerinin deluxe boy versiyonları ile hazırladığı bu çok özel set ile yepyeni bir dünyanın kapılarını kolayca aralayın!  


True Water Deep Serum

Kurumuş ve yorgun düşmüş ciltlere tatmin edici destek sunan Thank You Farmer True Water Deep Serum birkaç damlasıyla cildin derinlemesine işler ve mükemmel bir nemlendirici deneyim sağlar. İçeriğindeki ceramide 3, adenosine, lecithin ve yam root ekstresi harika bir sinerji oluşturarak cildin sadece nemlenmesinde değil korunmasında, güçlenmesinde ve kendini onarmasında da etki gösterir. Cildin nem bariyerini güçlendiren True Water Deep Serum, True Water serisinin tüm üyeleri gibi eşsiz bir dokuya sahiptir. Hafif yapısı ve harika dokusu ile kolayca uygulanır, cilde derinlemesine işler. Portakal, greyfurt ve misket limonu karışımı canlandırıcı kokusu ile modunuzu tazeler. Cildinize özel bakım sağlamak, doğru şekilde nemlendirmek ve nem bariyerlerini güçlendirerek canlandırmak için ideal.

15ml  

 

True Water Deep Cream

Eşsiz dokusu ve etkisiyle True Water Deep Cream susamış, yorgun düşmüş ciltlere mükemmel bir çözüm, işte tam da bu yüzden "çölde bir vaha" olarak tanımlanıyor! Cildinize sadece nem takviyesi sağlamakla yetinmeyen True Water Deep Cream "3D Water Holding System" adını verdikleri teknoloji ile ciltte hem yağ hem de su bariyerlerini güçlendirecek "çifte bariyer" etkisi sağlıyor. Bitkisel ekstrelerle güçlendirilen formülü cildin tazelenmesine ve canlanmasına harika bir destek sunuyor. Inositol ve shea butter cildin nem bileşenlerini desteliyor. Dört mevsim yanınızdan ayıramayacağınız True Water Deep Cream eşsiz dokusu ile yapışkanlık hissi bırakmadan yumuşak bir görünüm ve cilt koruyucu bir kalkan sağlar. Kava, aloe vera, portulaca, cnidium officinale gibi bitki ekstreleri ile formüle edilen True Water Deep Cream cildin birçok ihtiyacına destek verirken; portakal, greyfurt ve misket limonu karışımından oluşturulan kokusu ile modunuzu da tazeleyecek!

15ml  


Sun Project Shimmer Sun Essence

İnci gibi hafif ve ışıltılı bir görünüm türünün tek örneği Sun Project Shimmer Sun Essence ile çok kolay. Bu benzeri bulunmayan güneş esansı cildi zararlı UV ışınlarından korurken cildinize yaşlanma belirtilerine karşı bakım sağlıyor, cilt kondisyonunu artırıyor ve cilt tonunu düzenlemenize yardımcı oluyor. İçerdiği mikro inciler ile cildin doğal ışıltısını ortaya çıkaran Sun Project Shimmer Sun Essence pembe renk bir baz makyajı yerine de geçiyor. Hafif uygulaması, yapışkanlık hissi bırakmayan esans tipi yapısı ve hassas ciltler için bile güvenli formülüyle dört mevsim kullanılabilecek harika bir müttefik.

15ml  

 

Nasıl Kullanılır?

True Water Deep Serum

Cildinizi temizledikten sonra tercihen True Water Deep Toner uygulaması sonrası yeterli miktarda içeriği avuç içine dökün ve yüze içeriden dışarıya doğru uygulayın. Parmak uçları ile nazikçe masaj yaparak daha iyi absorbe olmasına yardımcı olun.

True Water Deep Cream

Uygun miktarda içeriği yüz ve boyun bölgesine masaj yaparak uygulayın. Daha pratik ve etkili bir kullanım için Thank You Farmer Skin Care Brush ya da başka bir krem fırçası ile uygulayabilirsiniz.

Sun Project Shimmer Sun Essence

İnci tanesi büyüklüğünde içeriği yüze içeriden dışarıya doğru eş miktarda yayarak uygulayın. Gün içinde ihtiyaç duydukça uygulama yapabilirsiniz.

16:00'a Kadar Verilen Siparişler

Aynı Gün
Kargo

150TL ve Üstü Siparişlerde

Kargo
Bedava!

%100 Orjinal Ürünler

Kore'den
İthal
Çerez Kullanımı