Some By Mi V10 Vitamin Tone-Up Cream - 10 Vitaminli Aydınlatıcı Krem
Some By Mi V10 Vitamin Tone-Up Cream - 10 Vitaminli Aydınlatıcı Krem

Some By Mi V10 Vitamin Tone-Up Cream - 10 Vitaminli Aydınlatıcı Krem

Marka : Some By Mi
Para Puan : 210
Fiyat : ₺209,90(KDV Dahil)

Some By Mi 10 Vitaminli Aydınlatıcı Krem, formülünde limondan 20 kat daha fazla vitamin, portakaldan 98 kat daha fazla antioksidan içerir. Yaşlanma karşıtı ve cilt beyazlatıcı etkidedir. İçeriğindeki kuru yemiş ekstresi ve vitaminlerle cilt matlığının azalmasına ve cildin canlılığını geri kazanmasına yardımcı olur.

İkisi bir arada: Anti-aging ve cilt beyazlığı! Some By Mi V10 Vitamin Tone-Up Cream, parlak bir cilt için 10 farklı vitamini tek bir şişeye sığdırdı.

İçeriğindeki kuru yemiş ekstresi ve vitaminlerle cilt matlığının azalmasına ve cildin canlılığını geri kazanmasına yardımcı olur.

Limondan 20 kat daha fazla vitamin, portakaldan 98 kat daha fazla antioksidan içeren formülüyle canlılığını kaybetmiş cilde nem ve besin sağlar.

50ml

Nasıl Kullanılır? Uygun miktarda ürünü yüze eşit şekilde uygulayın. Cilt tonu eşitliği için fondötenle karıştırarak kullanılabilir.

İçerik Vitamin tree Fruit Extract (700,000ppm). Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Coconut Oil, Panthenol (1,000 ppm), Ascorbyl Glucoside (500 ppm), and the like. , Glutathione (500 ppm), Cyanocobal Germination 2 (50 ppm), Biotin (10 ppm), Linolenic Acid (10 ppm), Pyridoxine Echicel (10 ppm), Tocopheryl Acetate (1,000 ppm), Tocopherol , 000ppm), Spanish Licorice Root Extract, Laekemosa Equestrian Root Extract, Sasa Roots Extract, Black Sesame Extract, Mud Mushroom Extract, Mulberry root extract, Mulberry bark extract, Peony root extract, Extract, Root Root Extract, Green Tea Extract, Matricaria Flower Extract, Rosemary Leaf Extract, Peppermint Extract, Grapefruit Extract, Allantoin, Saka Isohexadecane, Polysorbate 80, Purified water, Triethoxycaprilylsilane, Benzylglycol, Ethyl & lt

Aynı Gün
Kargo

16:00'a Kadar Verilen Siparişler

Kargo
Bedava!

200TL ve Üstü Siparişlerde

Kore'den
İthal

%100 Orijinal Ürünler