Secret Key SYN-AKE Anti Wrinkle & Whitening Cream - Premium Yaşlanma Karşıtı & Işıltı Artırıcı Krem

Marka : Secret Key
Para Puan : 195
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺229,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺194,90(KDV Dahil)

Cildin daha genç ve ışıltılı bir görünüme kavuşması için SYN-AKE® inovasyonu ile geliştirildi. İnce çizgilerin ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olan bu beyazlatıcı krem tüm yüze kullanabileceği gibi ağız ve göz çevresi ile boyun bölgelerine de uygulanabilir.

Geçici anti-aging çözümlerinden memnun değil misiniz? Öyleyse zamanı durdurun! Kırışıklık desteğinde çığır açan SYN-AKE® inovasyonu ile yaşlanma belirtilerine karşı mücadelenizde yanınızda yer alan SYN-AKE Anti Wrinkle & Whitening Cream cildinizin genç ve ışıltılı bir görünüme kavuşması için premium bir çözüm sunuyor. SYN-AKE®'i özel kılan, yılan zehrinin yapısına benzeyen çok etkili bir peptit olması. Önerilen en yüksek miktardaki SYN-AKE(peptit) içeren SYN-AKE Anti Wrinkle & Whitening Cream ince çizgileri ve kırışıklıkların azalmasında şaşırtıcı bir yardımcıdır. Formülündeki arbutin ve adenosine sayesinde cildin kendini onarmasına destek olan SYN-AKE Anti Wrinkle & Whitening Cream cilt için zengin bir besleyici krem olduğu kadar harika bir elastikiyet desteğidir. Shea butter, aloe ekstresi gibi doğal içeriklerle cildin daha yumuşak bir dokuya kavuşmasında ve uzun süre etkisini kaybetmeyecek şekilde nemlendirilmesinde de rol oynar. Tüm yüze uygulanabileceği gibi ağız ve göz çevresi ile boyun gibi daha çok ihtiyaç duyulan bölgelere de özel bakım sağlar. Orijinal içeriklerle premium çözümler arayanlar için ideal SYN-AKE Anti Wrinkle & Whitening Cream zamanı durdurmak için tercih edilmeli...

50g

SYN-AKE®

İsviçreli uluslar arası ünlü kozmetik araştırma şirketi Pentapham tarafından geliştirilen SYN-AKE yılan zehrine benzer yapıya sahip bir peptide çeşididir. Özellikle mimiklerden kaynaklanan kırışıklıklara karşı etkisiyle tüm dünyada ün kazanan bu büyüleyici inovasyon Secret Key SYN-AKE serisinin formüllerinin temelini oluşturuyor. SYN-AKE, geçici şekilde kırışıklıkları doldurmanın ötesinde kırışıklık problemlerine temelden etki edecek formüller geliştirilmesine olanak sağlıyor.

Nasıl Kullanılır? Uygun miktarda içeriği uygulama yapmak istediğiniz bölgeye eş miktarda uygulayın. Derin kırışıklıkların olduğu bölgelere daha fazla içerikle odaklanarak masaj yapmanız tavsiye edilir. Avuç içleriyle uygulama bölgesine baskı yaprak daha iyi absorbe olmasına yardımcı olun.


16:00'a Kadar Verilen Siparişler

Aynı Gün
Kargo

150TL ve Üstü Siparişlerde

Kargo
Bedava!

%100 Orjinal Ürünler

Kore'den
İthal
Çerez Kullanımı