Pyunkang Yul Moisture Ampoule - Premium Nemlendirici & Yatıştırıcı Ampul

Para Puan : 195
İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : ₺249,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺194,90(KDV Dahil)
Aynı gün kargo Kargo Bedava koreden ithal

Sadece 6 premium ve etkili "süper" içerikle formüle edilen Pyunkang Yul Moisture Ampoule cilde nemlendirme, koruma ve yatıştırma desteği sağlarken cildi gereksiz içeriklerle yormuyor! Formülün %90'ını oluşturan ve güçlü bir yatıştırıcı olan coptis japonica root ekstresinin başını çektiği bu etkili içerikler sayesinde cildin dokusuna eşsiz bir canlandırıcı yardım sunan Pyunkang Yul Moisture Ampoule cildin alt katmanlarına kolayca işliyor.

Kore bitkisel tıp teorisi, cilt sıcaklığı ideal sıcaklık olan 31 derecenin üstüne çıktığında, cildin sorunlara daha yatkın olacağını ve nem kaybına uğrayacağını öngörür. Cildi hep ideal sıcaklığında tutmak ve doğru şekilde nemlendirmek için özel geliştirilen Pyunkang Yul "DOWN" serisinin etkili ampulü Moisture Ampoule cildi yatıştırarak ısısının doğal seviyesine inmesine yardımcı olur. Uzun süre nemlendirici etkisini deneyimleyeceğiniz bu çok özel ampul, cildin ölü deri hücrelerinin arındırılmasında da destek sağlar. Özellik kolay terleyen, kızaran ve vücut ısısı yükselen, cildi kolay yağlanan, gözenek genişliği fazla ve sebum fazlasından dolayı cilt problemleri yaşayanlar için yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

100ml  

Nasıl Kullanılır? Temizlenmiş yüze uygun miktarda içeriği masaj yaparak uygulayın. 

İçerik Coptis Japonica Root Extract, Polysorbate 80, PEG-150 Distearate, Polysorbate 20, 1,2-Hexanediol, Glyceryl Caprylate