Pyunkang Yul Lotion - Hassas Ciltler İçin Vücut & Yüz Nemlendirici Losyon

Para Puan : 160
İndirim Oranı : %24 İndirim

Çocuk cildinde bile kullanılabilecek kadar hafif ama oldukça etkili formüllü nemlendirici losyon, cilt kuruluğundan kaynaklanan kaşıntı gibi sorunların önlenmesine yardımcı olur, cildin güçlenmesine ve daha sağlıklı hale gelmesine destek verir.

Çocuk cildinde bile kullanılabilecek kadar nazik ama oldukça etkili formülüyle, Pyunkang Yul Lotion cildinizi mükemmel şekilde nemlendirmeye ve korumaya söz veriyor. Hassas ve atopik ciltler için özel geliştirdiği ürünlerle ünlü Pyunkang Yul bu yaratıcı formül ile vücudunuza anında etki edecek hafif bir uygulama vadediyor. Hem vücuda hem de yüze canlandırıcı destek sunan Pyunkang Yul Lotion zararlı dış etkenlere karşı da koruyucu bir kalkan görevi üstlenir. Cilt kuruluğundan kaynaklanan kaşıntı gibi sorunların önlenmesine yardımcı olur. İçeriğindeki portulaca oleracea ekstresi cildin güçlenmesinde ve daha sağlıklı hale gelmesine yardımcı olur. Vücudun tüm bölgelerinde kullanıma uygun Pyunkang Yul Lotion, EGW dostu güvenli formülü sayesinde hem hassas hem de normal cilt tipleri için kullanılabilir.

500ml  

Nasıl Kullanılır? Uygun miktarda içeriği vücudunuza masaj yaparak uygulayın.

Öneri Pyunkang Yul Lotion ve Butter Cream'i 1'e 2 oranında karıştırarak uygulama yapmanız çok daha güçlü bir nemlendirici deneyim yaşamanızı sağlayacaktır.   


Aynı Gün
Kargo

16:00'a Kadar Verilen Siparişler

Kargo
Bedava!

100TL ve Üstü Siparişlerde

Kore'den
İthal

%100 Orijinal Ürünler