Essence Toner 100ml - Hassas Ciltler İçin İdeal Canlandırıcı Nemlendirici Esans

0,00
Marka : Pyunkang Yul
Fiyat : ₺89,90(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Şaşırtıcı bir hızla cilt tarafından absorbe olan ve cildi alt katmanlarından itibaren hızla nemlendiren Essence Toner cildinizi beslemek, nemlendirmek ve canlandırmak için ideal olduğu kadar arındırmak ve cilt elastikiyetini korumak için de tercih edilmeli. Yoğun konsantre yapısı etkisini hemen göstermesi için tasarlanan Essence Toner cilt atıklarını elimine eder. Vitamin ve minerallerce zengin milk vetch root ekstresi içeren formülü cilt ısısının yükseler ideal seviyesine ulaşmasına yardımcı olur, böylece cildin daha sağlıklı ve yumuşak olmasına destek sağlar. Kore bitkisel tıp teorisi, cilt sıcaklığı ideal sıcaklık olan 31 derecenin altına indiğinde kan dolaşımının yavaşlayacağını, bu nedenle de cildin besin ve nem kaybına uğrayarak daha kuru hale geleceğini öngörür. Cildi hep ideal sıcaklığında tutmak ve doğru şekilde nemlendirmek için özel geliştirilen "UP" serisinin en popüler ürünü Essence Toner cildi beslemek, nemlendirmek ve korumak için tasarlandı. Yavaş kan dolaşımına sahip, kuru ve kolay tahriş olan cilt tipleri için özellikle tavsiye edilen Essence Toner cildi tahriş edebilecek zararlı içerikler bulundurmayan formülüyle tüm cilt tipleri için uygundur.

100ml  

 

Nasıl Kullanılır? Temizlenmiş cilde uygun miktarda içeriği el ya da pamuk ped yardımı ile uygulayın. Daha iyi absorbe olması için cilde baskı uygulayın. Sabah ve akşam kullanım için uygundur.  

 

İçerik Astragalus Membranaceus Root Extract, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Hydroxyethylcellulose, Carbomer, Arginine