Balancing Gel 60ml - Yaşlanma Karşıtı Cilt Dengeleyici Jel

0,00
Marka : Pyunkang Yul
Fiyat : ₺119,90(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Premium içeriklerle üretilen Pyunkang Yul Balancing Gel bal benzeri eşsiz formuyla cilde derinlemesine işler ve cilt koruyucu bir bariyer oluşturur. Güçlü anti-aging ve nemlendirici etkilerinin yanında cildin kendisini yenilemesine ve canlandırmasına da yardımcıdır. Sertleşmiş, pürüzlü cildin yumuşak bir dokuya kavuşmasını sağlayan Balancing Gel içerdiği jojoba tohum yağı sayesinde cildin beslenmesini ve doğal ışıltısını ortaya çıkarmasına destek olur. Yapay koku ve renklendiriciler gibi herhangi zararlı bir içerik bulundurmayan formülü diğer tüm Pyunkang Yul ürünleri gibi hassas ve atopik cilt tipleri gözetilerek hazırlandı. Kore bitkisel tıp teorisi, cilt sıcaklığı ideal sıcaklık olan 31 derecenin altına indiğinde kan dolaşımının yavaşlayacağını, bu nedenle de cildin besin ve nem kaybına uğrayarak daha kuru hale geleceğini öngörür. Cildi hep ideal sıcaklığında tutmak ve doğru şekilde nemlendirmek için özel geliştirilen "UP" serisinin cildi doğal dengesine kavuşturan jeli Balancing Gel cilt yüzeyine sıkıca tutunur ve cildin alt katmanlarına dek işleyerek astragalus membranaceus root ekstresi gibi etkili içeriklerinden maksimum yarar görmenizi sağlar. Pyunkang Yul'un yenilikçi formüllü Balancing Gel'i başta yavaş kan dolaşımına sahip, kuru ve kolay tahriş olan cilt tipleri olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur.

60ml

 

Nasıl Kullanılır? Cildinizi temizledikten sonra, az miktarda içeriği tercihen spatula yardımıyla alın, burun, çene ve yanaklara tane şeklinde uygulayın. Daha sonra taneleri tüm yüze eş miktarda yayılacak şekilde masaj yaparak yayın. Ellerinizle baskı uygulayarak daha iyi absorbe olmasına yardımcı olun.

Uyarı

Uygulama öncesi başka ürünler kullanılacaksa, bu ürünlerin tamamıyla cilt tarafından absorbe edildiğinden emin olun. Ciltte tam olarak absorbe edilmemiş başka bakım ürünleri bulunuyorsa, uygulandığında bunlarla karışarak beyaz bir renk verebilir (zararsız) ve etkisi azalabilir.

 

İçerik Astragalus Membranaceus Root Extract, Polysorbate 80, PEG-150 Distearate, 1,2-Hexanediol, Polysorbate 20, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Glyceryl Caprylate