Pyunkang Yul Balancing Gel 60ml - Yaşlanma Karşıtı Cilt Dengeleyici Jel
Pyunkang Yul Balancing Gel 60ml - Yaşlanma Karşıtı Cilt Dengeleyici Jel
Pyunkang Yul Balancing Gel 60ml - Yaşlanma Karşıtı Cilt Dengeleyici Jel

Pyunkang Yul Balancing Gel 60ml - Yaşlanma Karşıtı Cilt Dengeleyici Jel

Para Puan : 155
İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺189,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺154,90(KDV Dahil)

Cildi ideal sıcaklığına yükseltmek ve doğru şekilde nemlendirmek için geliştirilen Pyunkang Yul "UP" serisinin premium içeriklerle üretilen cilt dengeleyici kremi, güçlü anti-aging ve nemlendirici etkilerinin yanında cildin kendini yenilemesine ve canlandırmasına destek sunar. 

Premium içeriklerle üretilen Pyunkang Yul Balancing Gel bal benzeri eşsiz formuyla cilde derinlemesine işler ve cilt koruyunmasına yardımcı olur. Güçlü anti-aging ve nemlendirici etkilerinin yanında cildin kendisini yenilemesine ve canlandırmasında da destek sunar. Sertleşmiş, pürüzlü cildin yumuşak bir dokuya kavuşmasında cildin yanında yer alan Balancing Gel içerdiği jojoba tohum yağı sayesinde cildin beslenmesine ve doğal ışıltısını ortaya çıkarmasına destek olur. Yapay koku ve renklendiriciler gibi herhangi zararlı bir içerik bulundurmayan formülü diğer tüm Pyunkang Yul ürünleri gibi hassas ve atopik cilt tipleri gözetilerek hazırlandı.

Kore bitkisel tıp teorisi, cilt sıcaklığı ideal sıcaklık olan 31 derecenin altına indiğinde kan dolaşımının yavaşlayacağını, bu nedenle de cildin besin ve nem kaybına uğrayarak daha kuru hale geleceğini öngörür. Cildi hep ideal sıcaklığında tutmak ve doğru şekilde nemlendirmek için özel geliştirilen Pyunkang Yul "UP" serisinin, cildin doğal dengesine kavuşmasına yardımcı jeli Balancing Gel cilt yüzeyine sıkıca tutunur ve cildin alt katmanlarına dek işleyerek astragalus membranaceus root ekstresi gibi etkili içeriklerinden maksimum yarar görmenizi sağlar. Pyunkang Yul'un yenilikçi formüllü Balancing Gel'i başta yavaş kan dolaşımına sahip, kuru ve kolay tahriş olan cilt tipleri olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur.

60ml

Nasıl Kullanılır? Cildinizi temizledikten sonra, az miktarda içeriği tercihen spatula yardımıyla alın, burun, çene ve yanaklara tane şeklinde uygulayın. Daha sonra taneleri tüm yüze eş miktarda yayılacak şekilde masaj yaparak yayın. Ellerinizle baskı uygulayarak daha iyi absorbe olmasına yardımcı olun.

Uyarı: Uygulama öncesi başka ürünler kullanılacaksa, bu ürünlerin tamamıyla cilt tarafından absorbe edildiğinden emin olun. Ciltte tam olarak absorbe edilmemiş başka bakım ürünleri bulunuyorsa, uygulandığında bunlarla karışarak beyaz bir renk verebilir (zararsız) ve etkisi azalabilir.

İçerik: Astragalus Membranaceus Root Extract, Polysorbate 80, PEG-150 Distearate, 1,2-Hexanediol, Polysorbate 20, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Glyceryl Caprylate


Aynı Gün
Kargo

16:00'a Kadar Verilen Siparişler

Kargo
Bedava!

200TL ve Üstü Siparişlerde

Kore'den
İthal

%100 Orijinal Ürünler