Pyunkang Yul “⅓” Cotton Pads - Güzellik Pamukları

Para Puan : 30
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺49,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺29,90(KDV Dahil)

Pyunkang Yul “⅓” Cotton Pads ile 3 kat daha verimli tonik uygulamaya ne dersiniz?

Güzellik Pamukları

Pyunkang Yul “⅓” Cotton Pads ile 3 kat daha verimli  tonik uygulamaya ne dersiniz?

Artık, sıradan pamukların üçte biri kalınlığındaki bu yumuşacık güzellik pamukları sayesinde  normalde kullanacağınızın üçte biri kadar ürün ile cildinize ihtiyacı olan bakımı yapabilirsiniz.

 Pyunkang Yul “⅓” Cotton Pads, esnek yapısı sayesinde çok daha az ürün kullanarak, diğer pamuklardan çok daha fazla nemi ve besini cildinize iletir. Özel sünger yapısı ve suni ipek harmanı sayesinde uygulama esnasında sürtünme oranını azaltarak cilt tahrişini önler. Kolay dağılmayan yapısıyla ciltte lif bırakmaz ve kendi kağıt maskenizi yapmak için idealdir.

Kullanım önerileri:

Tonikle ıslattığınız pamuğu iki parmağınıza sarıp ilk olarak alnınıza ve yanaklarınıza ufak dokunuşlarla uygulayın. Ardından, burun ve çene gibi daha küçük bölgeler için, pamuğu orta parmağınıza sarıp tonik tamamen absorbe edilene kadar ufak dokunuşlarla uygulamayı sürdürün.

Kağıt maske için ise tek yapmanız gereken, en sevdiğiniz tonik veya esansla 3 adet güzellik pamuğunu tamamen ıslatmak, ardından alnınıza ve yanaklarınıza yerleştirip 10 dakika boyunca keyfini sürmek.

İçindekiler;

Suni ipek 

 

160 adet 

 

 

 

 

 

16:00'a Kadar Verilen Siparişler

Aynı Gün
Kargo

150TL ve Üstü Siparişlerde

Kargo
Bedava!

%100 Orjinal Ürünler

Kore'den
İthal