Mizon Water Volume Ex Cream - Kuruluk Karşıtı Nemlendirici & Yatıştırıcı Krem

Marka : Mizon
Para Puan : 125
İndirim Oranı : %29 İndirim
Fiyat : ₺174,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺124,90(KDV Dahil)
Aynı gün kargo Kargo Bedava koreden ithal

Kuruluk karşıtı nemlendirici krem Mizon’un buluşu olan Hydra ToX™ teknolojisi ile hazırlanan formülüyle cilt tarafından kolayca absorbe edilir ve cildin hızla mükemmel şekilde nemlenmesine ve nem kaybının önlenmesine yardımcı olur.

Cildin mükemmel şekilde nemlenmesine ve nem kaybını önlemeye yardımcı jel krem Water Volume Ex Cream cildin nem bariyerlerinin güçlenmesinde etkili bir müttefik. Mizon'un buluşu olan üstün Hydra ToX™ teknolojisi ile hazırlanan yenilikçi formülü, cilde kolayca işler ve kuruluğa neden olan temel problemlerle mücadele eder. Cildi ipeksi bir dokuya kavuşmasına, derinlemesine nemlenmesine ve canlanmasına yardımcı olur.

230ml

Hydra ToX™ nedir?

Mizon'un "Water Volume Ex" serisi için özel olarak tasarladığı orijinal bir formül olan Hydra ToX™ cildin içsel ve dışsal sıcaklık farkı faktörlerinden oluşan kuruluk sorununu çözmeye yardımcı olur ve cildin doğru şekilde nemlenmesi için benzersiz bir etki yaratır. Çok özel formülündeki içerikler birlikte harika bir sinerji yakalar ve cildin neme dair tüm ihtiyaçlarına yanıt verir:

Sıcaklık değişimine bağlı oluşan cilt problemlerinin rahatlatılması: kahverengi alg ekstresi (kar yosunu) Doğal nemlendirici faktörleri güçlendirmeye yardımcı olur: Salicorniaherbacea extracts (Hydrasalanol)

Seramit desteği: Sodyum carrageenan, deniz tuzu (Hydranob)

Cildin arındırılması: Drumstick tohum ekstresi (Moringa ekstresi)

Nasıl Kullanılır? Sabahları uygun miktarda içeriği yüz ve boyun bölgesine uygulayın.