Only One Eye Cream For Face - Özel Yaşlanma Karşıtı Hepsi Bir Arada Bakım Kremi

0,00
Marka : Mizon
İndirim Oranı : % İndirim
:
Tavsiye Et

Onu gördüğünüzde anlarsınız, sizin için bir tek "o" vardır artık. Mizon'dan hayatınızın aşkı olacak hepsi bir arada çözüm Only One Eye Cream For Face, 6 müthiş etkiyi bir araya getirerek cildin birçok temel ihtiyacına yanıt veren çok özel bir krem. Göz kremi kadar hassas ve tüm yüz için tasarlanan Only One, premium içeriklerle hazırlanan orijinal bir formüle sahip. Nemlendirme, kırışıklık azaltma, cilt elastikiyetini artırma, cildi yatıştırma, cilt sıkılığını yenileme ve cilde ışıltı katma olmak üzere 6 farklı etkiyi bir arada bulabileceğiniz Only One çıtayı bir hayli yukarı taşıyor. İçeriğindeki özel tri-peptide kompleksi sayesinde yaşlanma belirtileriyle etkin şekilde mücadele eder, kırışıklık ve ince çizgilerin azalmasında yardımcı olur ve cildin yenilenerek sıkılaşmasında, elastikiyetini tekrar kazanmasında önemli rol oynar. İçeriğindeki shea butter ve squalene cilt bariyerlerini güçlendirir ve cildi nemlendirir, BIO-POLYMER PRO sistemi sayesinde cildin nem kaybını önleyerek cildin tüm gün nemli ve pürüzsüz kalmasına destek olur. Eşsiz yapısı cilde kolayca işler ve cildi mükemmel şekilde besler. Yüzünüzdeki özel bölgelere bakım uygulamak ve cildin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için ideal!

30ml  

 

Nasıl Kullanılır?

Bölgesel kullanım: Kırışıklıkların kolayca görülebildiği özel bölgelerde (göz, alın, boyun gibi), bezelye büyüklüğünde içeriği nokta nokta olacak şekilde cilt üstüne bırakıp eş miktarda yayın. Hafif vuruşlarla absorbe olmasını sağlayın.

Özel yüz bakımı: Cilde canlılık sağlamak ve anında cilt kondisyonunu yenilemek için ince büyüklüğündeki içeriği göz ve gülüş çizgileri etrafına uygulayın. Hafif vuruşlarla absorbe olmasını sağlayın.