Mizon Joyful Time Essence Mask Royal Jelly - Arı Sütü Maskesi
Mizon Joyful Time Essence Mask Royal Jelly - Arı Sütü Maskesi

Mizon Joyful Time Essence Mask Royal Jelly - Arı Sütü Maskesi

Marka : Mizon
Para Puan : 25
Fiyat : ₺24,90(KDV Dahil)

Mizon Joyful Time Essence Mask Royal Jelly, arı sütünün besleyici gücü ve özel “nem jel matrisi” teknolojisi sayesinde cildi anında nemlendiren, cildin canlanmasına ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasına destek sağlayan bir cilt maskesidir. 

Mizon’un yepyeni cilt maskesi serisi Joyful Time Essence, “nem jel matrisi” adı verilen çok özel bir teknoloji ve birbirinden etkili doğal içeriklerle üretildi.

    Nem jel matrisi, nemlendirici ve bakım içeriklerini maskenin ağ yapısında bir arada tutar. Bu özel yapı cildi anında nemlendirmek için tasarlanmıştır.

    3D yapısı ile aktif içeriklerini hızla cildin alt katmanlarına kadar işler ve cilt için maksimum etki sağlar.

    Joyful Time Essence serisindeki her maske farklı cilt ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlandı. Nem kaybını azaltmaktan cildi sıkılaştırmaya, gözenek bakımından cildi yatıştırmaya her ihtiyacınız için cildinize destek olabilecek bir Joyful Time Essence Mask bulmak mümkün!

Mizon Joyful Time Essence Mask Royal Jelly: Arı sütünün besleyici gücüyle cildinizi canlandırın ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşturun.

23g

Nasıl Kullanılır? Temizlenmiş yüze, tercihen tonik uyguladıktan sonra, göz ve ağız boşluklarına dikkat ederek maskeyi yerleştirin. Maskeyi uyguladıktan 10-20 dakika sonra çıkarın. Cilde masaj yaparak maskeden geriye kalan esansın absorbe olmasına yardımcı olun.


Aynı Gün
Kargo

16:00'a Kadar Verilen Siparişler

Kargo
Bedava!

200TL ve Üstü Siparişlerde

Kore'den
İthal

%100 Orijinal Ürünler