Mizon Enjoy Vital-Up Time Whitening Mask - Cilt Beyazlatıcı Beyaz Çiçek Kompleksli Maske

Marka : Mizon
Para Puan : 20
İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺29,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺19,90(KDV Dahil)

Beyaz çiçek kompleksi ve Mizon'un özel olarak geliştirdiği “yaşam esansı” ile hazırlanan formülüyle cildin daha parlak ve aydınlık görünmesine destek sunarken dengeli şekilde tonlanmasına da yardımcı olur. Cilt maskesi özel mikrofiber yapısı sayesinde maksimum etki sağlar.

Cildin daha parlak, beyaz ve aydınlık görünmesi için tasarlanan Enjoy Vital-Up Time Whitening Mask mat ve solgun ciltlere destek sağlıyor. Beyaz çiçek kompleksi ve Mizon'un Enjoy Vital-Up Time serisi için özel olarak tasarladığı "yaşam esansı" (vital essence) ile hazırlanan etkin formülü sayesinde cildin doğru ve dengeli şekilde tonlanmasına yardımcı olur. Maskenin mikrofiber yapısı cilt tarafından kolayca emilmesini ve maksimum etkiyi bırakmasına yardımcı olur.

30ml

Vital Essence

Mizon'un "Enjoy Vital-Up Time" serisi için özel olarak hazırladığı bu sıradaşı formül bu serinin popülerliğinin ve gücünün sırrı. Dört farklı içeriğin dört farklı etkisiyle size dört dörtlük bir deneyim sunar:

Allantoin: cildin kendini yenilemesinde yardımcı rol oynar

Trehalose: güvenli bir doğal nemlendirici

Hyaluronic acid: çok yüksek kapasitede su tutma gücüne sahip nemlendirici & nem kaybı önleyici

Sc-glucan: cilt yatıştırıcı & canlandırıcı

Nasıl Kullanılır? Temizlenmiş yüze maskeyi yerleştirin. 10-20 dakika sonra maskeyi çıkarın. Öncesinde temizlenmiş yüze tonik uygulanması tavsiye edilir.

16:00'a Kadar Verilen Siparişler

Aynı Gün
Kargo

150TL ve Üstü Siparişlerde

Kargo
Bedava!

%100 Orjinal Ürünler

Kore'den
İthal