Mizon Enjoy Vital-Up Time Soothing Mask - Yatıştırıcı & Sakinleştirici Lavanta Ekstreli Maske

Marka : Mizon
Para Puan : 15
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺24,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺14,90(KDV Dahil)

Lavanta ekstresi ve Mizon'un özel olarak geliştirdiği “yaşam esansı” ile hazırlanan formülüyle yorgun düşmüş ciltler için yatıştırıcı ve iyileştirici bir destek sunar. Cilt maskesi özel mikrofiber yapısı sayesinde maksimum etki sağlar.

Hassas, tahriş olmuş ciltler için özel yatıştırıcı bakım desteği sağlayan Enjoy Vital-Up Time Soothing Mask'in formülü Mizon'un Enjoy Vital-Up Time serisi için özel olarak tasarladığı "yaşam esansı" (vital essence) ve lavanta ekstresi ile hazırlandı. Yatıştırıcı ve iyileştirici etkileri bilinen lavanta doğal bir ağrı kesici olarak da anılmaktadır. Ayrıca zihni ve vücudu rahatlatıcı etkileri ile stresten arınmaya da destek olur. Maskenin yumuşak dokusu esansın cilde doğru şekilde etki etmesi için optimize edilmiştir.

23ml

Vital Essence

Mizon'un "Enjoy Vital-Up Time" serisi için özel olarak hazırladığı bu sıradaşı formül bu serinin popülerliğinin ve gücünün sırrı. Dört farklı içeriğin dört farklı etkisiyle size dört dörtlük bir deneyim sunar:

Allantoin: cildin kendini yenilemesinde yardımcı rol oynar

Trehalose: güvenli bir doğal nemlendirici

Hyaluronic acid: çok yüksek kapasitede su tutma gücüne sahip nemlendirici & nem kaybı önleyici

Sc-glucan: cilt yatıştırıcı & canlandırıcı

Nasıl Kullanılır? Temizlenmiş yüze maskeyi yerleştirin. 10-20 dakika sonra maskeyi çıkarın. Öncesinde temizlenmiş yüze tonik uygulanması tavsiye edilir.

 


16:00'a Kadar Verilen Siparişler

Aynı Gün
Kargo

150TL ve Üstü Siparişlerde

Kargo
Bedava!

%100 Orjinal Ürünler

Kore'den
İthal