Enjoy Vital-Up Time Nourishing Mask - Besleyici Avokado Ekstreli Maske

0,00
Marka : Mizon
Fiyat : ₺14,90(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Cildin sağlıklı ve ışıltı olabilmesi için zengin şekilde beslenmesi gerekir, cilt için müthiş besleyici etkideki Enjoy Vital-Up Time Nourishing Mask tam olarak bunu sağlıyor! Mizon'un Enjoy Vital-Up Time serisi için özel olarak tasarladığı "yaşam esansı" (vital essence) ve zengin besleyici özellikleri ile bilinen avokado ekstresi ile hazırlanan çok özel bir formüle sahiptir. Avokado cilt için kritik olan vitaminler ve yağ asitlerince zengin olup içerdiği tocopheroller ile cildin mükemmel şekilde nemlenmesine destek olur. Ayrıca vitamin E ve diğer içeriklerle yaşlanma karşıtı etki de sağlar. Özel yapısı ciltte optimum sonuç almak için tasarlanmıştır.

25ml

 

Vital Essence

Mizon'un "Enjoy Vital-Up Time" serisi için özel olarak hazırladığı bu sıradaşı formül bu serinin popülerliğinin ve gücünün sırrı. Dört farklı içeriğin dört farklı etkisiyle size dört dörtlük bir deneyim sunar:

Allantoin: cildin sağlığını geri kazanmasını sağlar

Trehalose: güvenli bir doğal nemlendirici

Hyaluronic acid: çok yüksek kapasitede su tutma gücüne sahip nemlendirici

Sc-glucan: cildi yatıştırır ve yeniden canlandırır.

 

Nasıl Kullanılır? Temizlenmiş yüze maskeyi yerleştirin. 10-20 dakika sonra maskeyi çıkarın. Öncesinde temizlenmiş yüze tonik uygulanması tavsiye edilir.