Mizon Enjoy Vital-Up Time Lift Up Mask - Yaşlanma Karşıtı Kolajen Maske

Marka : Mizon
Para Puan : 15
İndirim Oranı : %40 İndirim

Kolajen ve Mizon'un özel olarak geliştirdiği “yaşam esansı” ile hazırlanan formülüyle cildin elastikiyet kaybı, yaşlanma ve kırışıklık gibi problemlerinin çözümüne destek olur. Cilt maskesi özel mikrofiber yapısı sayesinde maksimum etki sağlar.

Cildin elastikiyetinin yenilenmesine ve sarkma gibi problemlerin çözümünde harika bir destek sunan Enjoy Vital-Up Time Lift Up Mask cildin daha sıkı hale gelmesine yardımcı olur. Mizon'un Enjoy Vital-Up Time serisi için özel olarak tasarladığı "yaşam esansı" (vital essence) ve kolajen ile hazırlanan çok özel bir formüle sahiptir. Kolajen hücreleri birbirine bağlayan lifli bir proteindir ve elastikiyet, yaşlanma ve kırışıklık gibi problemlerle mücadele etmekte kritik rol oynar. Maskenin özel yapısı etkisini maksimum şekilde yansıtmasına olanak verir.

25ml

Vital Essence

Mizon'un "Enjoy Vital-Up Time" serisi için özel olarak hazırladığı bu sıradaşı formül bu serinin popülerliğinin ve gücünün sırrı. Dört farklı içeriğin dört farklı etkisiyle size dört dörtlük bir deneyim sunar:

Allantoin: cildin kendini yenilemesinde yardımcı rol oynar

Trehalose: güvenli bir doğal nemlendirici

Hyaluronic acid: çok yüksek kapasitede su tutma gücüne sahip nemlendirici & nem kaybı önleyici

Sc-glucan: cilt yatıştırıcı & canlandırıcı

Nasıl Kullanılır? Temizlenmiş yüze maskeyi yerleştirin. 10-20 dakika sonra maskeyi çıkarın. Öncesinde temizlenmiş yüze tonik uygulanması tavsiye edilir.

16:00'a Kadar Verilen Siparişler

Aynı Gün
Kargo

150TL ve Üstü Siparişlerde

Kargo
Bedava!

%100 Orjinal Ürünler

Kore'den
İthal