Mizon Enjoy Vital-Up Time Anti-Wrinkle Mask - Kırışıklık Bakımı Salyangoz Özlü Maske

Marka : Mizon
Para Puan : 20
İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺29,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺19,90(KDV Dahil)

Salyangoz özü ve Mizon'un özel olarak geliştirdiği “yaşam esansı” ile hazırlanan formülüyle kırışıklık karşıtı, besleyeci bir bakım sunar. Cilt maskesi özel mikrofiber yapısı sayesinde maksimum etki sağlar.

Kırışıklık karşıtı harika bir bakım için Enjoy Vital-Up Time Anti-Wrinkle Mask doğru tercih. Mizon'un Enjoy Vital-Up Time serisi için özel olarak tasarladığı "yaşam esansı" (vital essence) ve salyangoz özü filtresi ile hazırlanan orijinal bir formüle sahiptir. Salyangoz özü filtresi elastikiyet ve ince çizgilere müthiş etkisiyle bilinmektedir, ayrıca cilt için harika bir besleyicidir. Maskenin mikrofiber yapısı cilt tarafından kolayca emilmesini ve maksimum etkiyi bırakmasını sağlar.

30ml

Vital Essence

Mizon'un "Enjoy Vital-Up Time" serisi için özel olarak hazırladığı bu sıradaşı formül bu serinin popülerliğinin ve gücünün sırrı. Dört farklı içeriğin dört farklı etkisiyle size dört dörtlük bir deneyim sunar:

Allantoin: cildin kendini yenilemesinde yardımcı rol oynar

Trehalose: güvenli bir doğal nemlendirici

Hyaluronic acid: çok yüksek kapasitede su tutma gücüne sahip nemlendirici & nem kaybı önleyici

Sc-glucan: cilt yatıştırıcı & canlandırıcı

Nasıl Kullanılır? Temizlenmiş yüze maskeyi yerleştirin. 10-20 dakika sonra maskeyi çıkarın. Öncesinde temizlenmiş yüze tonik uygulanması tavsiye edilir.

16:00'a Kadar Verilen Siparişler

Aynı Gün
Kargo

150TL ve Üstü Siparişlerde

Kargo
Bedava!

%100 Orjinal Ürünler

Kore'den
İthal
Çerez Kullanımı