Mizon Collagen Power Serisi

Son zamanların popüler içeriklerinden kolajen, Mizon’un tüm dünyaya ününü duyurmuş Collagen Power serisinin ana içeriği. Mizon, Ar-Ge laboratuvarlarında marin kolajen ile geliştirdiği ürünleri ile yüksek nem, güçlenmiş cilt elastikiyeti ve kırışıklık karşıtı çözümler sunuyor.

Kolajen nedir, ne işe yarar?

Kolajen, uzun zincirli amino asitlerden oluşan yapısal bir proteindir. Vücudu bir arada tutan bir yapıştırıcı olarak düşünebilirsiniz. 20'den fazla farklı kolajen tipi vardır. Ciltle ilgili olanı, cildin sıkılığını ve elastikiyetini veren “tip 7” kolajendir.

• Kolajen cildin daha dolgun ve genç görünmesini sağlar, fakat ne yazık ki yaşlandıkça azalmaya başlar. Bu, kademeli olarak elastikiyet kaybına neden olur ve bu nedenle kırışıklıklar daha görünür hale gelir.

• Kolajen sayesinde cilt elastikiyeti ve genç görünüm korunur, böylece ince çizgilerin ve kırışıklıkların oluşumu engellenir.

• Kolajen, aynı zamanda cildi nemlendirir, cildin nem dengesinin korunmasını destekler.

• Nemli ciltte yaşlanma belirtileri daha geç oluşur ve cilt daha genç görünür. Kolajenin anti-aging özelliği de buradan gelmektedir.

Mizon ve Kolajen

Mizon, Collagen Power serisi ürünlerinde “marine collagen” kullanır. “Marine collagen” insan cildindeki kolajene en çok benzeyen ve balık pullarından alınan bir tür proteindir. Mizon Collagen Power serisindeki ürünler, içeriğindeki zenginleştirilmiş marine kolajen sayesinde cilt elastikiyetini artırır ve korur, cildi yeniler.

• Mizon Collagen Power Lifting Toner günlük kullanıma uygun kolajen toniği, içeriğindeki zenginleştirilmiş kolajen ile ince çizgiler ve kırışıklıkları azaltarak cildin daha pürüzsüz ve parlak hale gelmesine yardımcı olur.

• Mizon Collagen Power Lifting Emulsion hafif yapıdaki kolajen emülsiyonu, formülündeki %54 oranındaki kolajenle cildi mükemmel şekilde nemlendirir, cilt elastikiyetini artırır ve yaşlanma belirtilerine karşı destek sağlar.

• Mizon Collagen Power Firming Eye Cream kolajen göz kremi, özellikle hassas ve zayıf düşmüş göz çevresi için idealdir. İçeriğindeki kolajen ile göz çevresindeki kırışıklık ve ince çizgiler için cilde destek sağlar.

• Mizon Collagen Power Lifting Cream, formülü %75 oranında kolajen içeren besleyici krem, cilt elastikiyetinin artmasında ve cildin derinlemesine nemlenmesinde etkilidir. İnce çizgi ve kırışıklıklara karşı cilde yardımcı olur.

• Mizon Collagen Power Firming Enriched Cream kolajen kremi, içeriğindeki zenginleştirilmiş %54 kolajen ile cilt sıkılığını destekler, kırışıklık ve ince çizgilerle mücadele eder. Yapay renklendirici, parfüm ve paraben içermeyen formülüyle hassas, kurumuş ve yıpranmış ciltler için idealdir.

• Mizon Collagenic Aqua Volume Lip Essence, Iiçeriğindeki kolajen sayesinde dudakların nemlendirilmesine ve sıkılaşmasına yardımcı olur. Paraben ve yapay içeriklerden uzak formülü, zararlı güneş ışınlarına karşı dudaklar için müthiş bir koruyucudur.

• Mizon Collagen 100 sıkılaştırıcı destek ampulü, formülündeki zenginleştirilmiş marine kolajen ile yorgun ciltlerin elastikiyetini korumasına ve artırmasına yardımcı olur. Cildin derinlemesine nemlenmesine ve dış etkenlere karşı korunmasına destek sağlar.

Tüm Mizon Ürünlerini Gör!

1