Etude House

Etude House eğlenceli bir peri masalı deneyimi için burada! Etude House tatlı bir hayatın içindeki kocaman bir şeker festivali gibi! Çünkü pembe ve sevimli olan her şeyi içeriyor. Tatlı ve genç bir marka olan Etude House kendini sevdiren ambalajları, geniş renk yelpazesi ile herkesin içindeki “prensesi” canlandırdığına inanıyor.

Markanın ismindeki “Etude” Fransızca çalışma ya da uygulama anlamına geliyor. Etude House, yepyeni deneyimler yaşamanız için yaratılmış kocaman bir ev! Kurulduğu yıl olan 1995’ten beri yüksek kaliteli cilt bakımı ve kozmetik ürünleri geliştiriyor. O zamandan beri başta Asya olmak üzere tüm dünyaya yayılması, geliştirdiği cilt bakım ürünlerinin etkisini gözler önüne seviyor.

Etude House’un felsefesinde her zaman eğlenmek var. Ne makyaj ne de cilt bakım rutini sıkıcı olmalı! Tam tersine keyifle geçirdiğiniz, kendinize zaman ayırdığınız rahatlatıcı aktiviteler olmalı cilt bakımı ve makyaj… Bu yüzden Etude House hep yepyeni ve heyecan verici ürünlerle karşınıza çıkıyor. Kore’nin ilk uzman makyaj markası olarak her yaştan kadının güzellik macerasında yanında olmayı, sunduğu geniş ürün yelpazesiyle bu macerada sizinle birlikte eğlenmeyi hedefliyor. Özellikle genç kızların eşsiz güzelliklerini ortaya çıkarmaları için uğraşıyor, bunu da hayal edebildiklerini onlara eksiksiz şekilde sunmaya çalışarak yapıyor.

Etude House’un ilham kaynağı, harika hayal gücüne sahip olan kadınlar! Yeni fikirler ve inovatif formüller sıradan bir günü hayal güçleriyle tepe taklak edebilen kadınlar sayesinde ortaya çıkıyor. Etude House cilt bakımı ve makyaj ürünleriyle olduğu kadar, makyaj aksesuarlarıyla da ön plana çıkıyor. Makyajın ve cilt bakımının keyif aldığımız zaman dilimlerine dönüşmesi için her şeyi düşünen Etude House, eğlenceli ve bir o kadar pratik aksesuarları ile kusursuz bir deneyim sunuyor…

1