Cosrx Silky Touch Skin Pack Cotton - Pamuk Ped
Cosrx Silky Touch Skin Pack Cotton - Pamuk Ped

Cosrx Silky Touch Skin Pack Cotton - Pamuk Ped

Marka : Cosrx
Para Puan : 155
Fiyat : ₺154,90(KDV Dahil)

Tonik ve esans kullanımından maksimum fayda almak için özel olarak geliştirilen bu pamuk pedler, odun özü ve suni ipekten üretilmiştir. Cildi nazikçe saran ipeksi dokuları ile ürünlerin faydasını ciltle en verimli şekilde buluşturulan Cosrx Silky Touch Skin Pack Cotton, ihtiyaç duyulduğunda cilde maske olarak da uygulanabilir.

 

Ortadan ikiye bölünebilen ekonomik tasarımlı pamuklarla, tonik ve esanstan aldığınız verimi artırın!

Küçük bir miktar tonik veya esansla bile cildi derinlemesine nemlendiren, yumuşacık, süngerimsi yapıya sahip bu pamuk pedler, cilde kusursuz bir biçimde yapışır. Tonik ve esanstan alınan verimi artırmakla kalmaz, aynı zamanda bu ürünleri cilt maskesi olarak kullanmanıza da imkan sağlar.

Son derece yumuşak bir dokuya sahip olan bu pamuk pedler, en hassas ciltlerde bile tahrişe yol açmaz. Cildinizi silerken veya maske olarak kullanırken cilt üzerinde lif bırakmaz.

Gerek duyulduğu takdirde ikiye bölünerek kullanmaya elverişli tasarımı, Cosrx Silky Touch Skin Pack Cotton pamuk pedleri daha ekonomik bir hale getirir.

Vegandır.

Hipoalerjeniktir.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Cruelty free’dir, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Paraben, sülfar, ftalat, alkol, kimyasal madde, ağır metal, formaldehit ve koku içermez.

80 parça

Nasıl Kullanılır?

  Günlük kullanımda daha nemli bir cilt elde etmek için seçtiğiniz tonik ya da esansı pamuk üzerine dökün ve cildinizi nazik hareketlerle silin.

  Maske olarak kullanmak için seçtiğiniz toniği veya esansı pamuğa bolca uygulayın ve maske haline gelen pamuğu yüzünüzde desteğe ihtiyaç duyduğunuz bölgelere yapıştırın.

  İçerik:<ı> Odun hamuru, kozmetik kullanıma uygun ipek

  Aynı Gün
  Kargo

  16:00'a Kadar Verilen Siparişler

  Kargo
  Bedava!

  200TL ve Üstü Siparişlerde

  Kore'den
  İthal

  %100 Orijinal Ürünler