Centella Water Alcohol-Free Toner - Alkolsüz Centella Ekstreli Ferahlatıcı Nemlendirici Hafif Tonik

0,00
Marka : Cosrx
Fiyat : ₺94,90(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Cildinizi canlandıran ve güçlendiren Centella Water Alcohol-Free Toner alkole karşı hassas ciltler için eşsiz bir çözüm sunar. İçerdiği centella asiatica leaf water ile yıpranmış cildi onarır ve cilt dokusunu iyileştirir. Cildi nemlendirir ve daha yumuşak hale getirir.

150ml  

 

Nasıl Kullanılır? Uygun miktarda içerik ile ıslattığınız pamuk ped yardımıyla temizlenmiş yüze uygulayın. Sabah ve akşam kullanılması tavsiye edilir.  

Kullanım sırası tavsiyesi: 1 (önerilen) temizleyici - Centella Water Alcohol-Free Toner - esans - krem - güneş kremi - fondöten2 (kuru ciltler için) temizleyici - Centella Water Alcohol-Free Toner (yüzünüzü yıkadıktan hemen sonra) - esans - Centella Water Alcohol-Free Toner (sprey olarak yeniden uygulayın) - krem - güneş kremi

*Sprey olarak kullanırken yüzünüze 20cm mesafeden uygulayın ve gözlerinizi kapatın. Parmaklarınızla hafif vuruşlar yaparak daha iyi absorbe olmasını sağlayabilirsiniz.

Tavsiye

Daha iyi sonuçlar için, yüz maskesi uygulamadan önce Centella Water Alcohol-Free Toner'i sprey olarak kullanın. İrite olan bölgeleri yatıştırmak için Centella Water Alcohol-Free Toner ile ıslattığınız pamuk bir pedi 5-10 dakika boyunca sorunlu bölgede bekletin.

 

İçerik Mineral Water, Centella Asiatica Leaf Water , Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Betaine, Panthenol, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Ethyl Hexanediol