Cosrx Blackhead Silk Finger Ball - Özel Siyah Nokta Temizleyici Peeling Parmak Yüksüğü

Marka : Cosrx
Para Puan : 35
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺49,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺34,90(KDV Dahil)

Doğal ipek proteini sericin ile tasarlanan peeling yüksüğü, orijinal yapısıyla cildi kuruluktan ve peeling iritasyonundan kurtarır, cildi kolayca arındırır. Özellikle burun üstünde benekli görünüm yaratan siyah noktalar, burun kenarları gibi derinlemesine temizlik isteyen bölgeler için etkilidir.

Çevre dostu doğal ipekle üretilen Cosrx Blackhead Silk Finger Ball siyah noktaları ve cilt atıklarını temizlemek için mükemmel ve yepyeni bir çözüm sunuyor. Doğal ipek proteini sericin ile tasarlanan yapısı cildi kuruluktan ve peeling iritasyonundan kurtarır, cildinizi kolayca arındırır. Cildinizi temizler ve daha yumuşak bir görünüme kavuşturur. Özellikle burun üstünde benekli görünüm yaratan siyah noktalar, ağız ve burun çevresindeki ölü deri hücreleri, burun kenarları gibi derinlemesine temizlik istenen özel bölgeler, peeling ürünlerine aşırı reaksiyon gösteren ciltler için tavsiye edilir.

12 adet   

Nasıl Kullanılır? Kullanılacak parmak topunu sıcak su dolu bir kapta 2-3 dakika bekleterek yumuşatın. yumuşayan topu parmak ucuna geçirerek istenen bölgeye masaj yaparak uygulayın. Uygulama bittikten sonra topta biriken kiri yıkayın ve topu kurutun. Her bir top 2-3 kez kullanım için uygundur. Haftada 1-2 kez uygulanabilir.  


16:00'a Kadar Verilen Siparişler

Aynı Gün
Kargo

150TL ve Üstü Siparişlerde

Kargo
Bedava!

%100 Orjinal Ürünler

Kore'den
İthal
Çerez Kullanımı