Mummy Mud Mask - Kil Maskesi Pratik Yaprak Formunda Arındırıcı & Besleyici

0,00
Marka : April Skin
Fiyat : ₺24,90(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Kil maskelerinin ne kadar etkili olduğunu bilmeyen yok, ne kadar zahmetli olduklarını da... Peki ya kağıt maske tipi bir kil maskesi olsaydı? Pratik kullanımı ve Hawaii kilinin etkili gücüyle Mummy Mud Mask, sizi K-Beauty'nin yaratıcı, etkili ve pratik  çözümlerine bir kez daha aşık edecek. Ciltteki sebumu, kiri, atıkları ve ölü deri hücrelerini sorunsuzca temizleyen Mummy Mud Mask cildinize ve gözeneklerinize mükemmel bir arınma sağlar. Hawaii kilinde bulundan doğal mineraller cildinizi besler.  Hijyenik ve pratik bir kullanım sunan Mummy Mud Mask cilt sıkılaştırmada da etkindir.

21g  

 

Nasıl Kullanılır? Temizlenmiş, tercihen tonik uygulanmış yüze uygulanmalıdır. Maskenin üstündeki yarı saydım filmi çıkarın ve yüzünüzün üst yarısına yerleştirin. Daha sonra beyaz filmi de çıkararak yüzünüzün alt kısmındaki yarıya da maskeyi yerleştirin. Maskeyi  30 dakika boyunca cildinizde bekletin. Maske cildinizde tamamen kurumalı. Daha sonra maskeyi yüzünüzün alt kısmından başlayarak çıkarın.  

 

İçerik purified water, kaolin, butylene Glycol, Bentonite, Polysorvate 20, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Sea silt, Betaine, Magnesium aluminum silicate, Volcanic ash, Glyceyl stearate SE, Methyl glucose sesquisteaarate, Sodium polyacrylate, polyvinyl alchohol, Xantan gum, Ethylhexyglycerin.