April Skin Magic Brow Tattoo Gel - 1 Hafta Etkili Geçici & Doğal Kaş Dövmesi

Marka : April Skin
Para Puan : 115
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺149,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺114,90(KDV Dahil)
Aynı gün kargo Kargo Bedava koreden ithal

April Skin Magic Brow Tattoo Gel ile kaşlarınıza istediğiniz görünümü vermek çok kolay! Doğal ve tahriş etmeyen içeriklerle oluşturulan Magic Brow Tattoo Gel’in sahip olduğu “Self Coloring System” teknolojisi sayesinde kaşlarınıza göz alıcı ve doğal bir şekil vermek artık mümkün. Pratik kullanımı ve 1 haftaya kadar süren etkisiyle Magic Brow Tattoo Gel size bambaşka bir bakış katacak. 3 farklı renk seçeneğine sahip Magic Brow Tattoo Gel kutusunda 3 farklı kaş şablonu da içeriyor. Böylece kaşlarınıza saç renginizle uyumlu, düz ya da kavisli, istediğiniz görünümü vermek için size düşen sadece 30 saniye süren pratik bir uygulama! Semiz otu, meyan kökü ve elma nanesi ekstreleri gibi bitkisel içeriklerden oluşan formülü kaşlarınızı yatıştırıp nemlendirir, Self Coloring System özelliği ile doğal ve güzel bir görünüm sunar. Seyrelmiş kaşlara daha gür bir görünüm vermek ve kaşlarına daha belirgin bir duruş katmak isteyenler, her sabah kaşlarını boyamaktan sıkılan ve makyaja daha kısa süre ayırmak isteyenler, saç-kaş renklerini uyumlu hale getirmek isteyenler, su ve ter ile bozulmayan uzun süre kalıcı kaş makyajı isteyenler ya da kısaca herkes için ideal! Nasıl bir kaş makyajı istiyorsan iste, Magic Brow Tattoo Gel tam sana göre...

7g  

Nasıl Kullanılır?

1) Ürün içinden çıkacak olan üç kaş şekillendirme şablonundan birini seçin. Güzelce yerleştirdikten sonra kaşların çıkış yönünde Magic Brow Tattoo Gel i uygulayın.

2) Kuruyana kadar 30-40 dakika bekleyin (daha koyu sonuçlar elde etmek için 1 - 1,5 saat bekleyin )

3) Nazikçe oluşan tabakayı kaşınızın bitiş noktasından içeriye doğru soyun.

4) Yepyeni bakışlarınız sizinle!

Öneri 

Daha uzun süreli sonuçlar için yatmadan önce uygulayın ve sabah uyandığınızda çıkarın. Uygulamadan önce kaşınıza uyguladığınız başka bir ürün varsa temizleyin. Uygulama sırasındaki hataları kurumadan önce hemen pamuk çubuk vb. yardımıyla temizleyin. Uygulama sonrası 24 saat boyunca temizleyici ürün kullanmaktan kaçının.

İçerik Aktif içerikler: Portulaca Oleracea Extract, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Mentha Rotundifolia Leaf Extract.