Agatha Paris

Fransız şıklığı ve üstün Kore kozmetik teknolojisi bir arada! Fransız stili lüks komzetiğinin Kore'nin üstün inovasyonuyla birleştiği Agatha Paris, tıpkı Paris modası gibi eşsiz bir “sen” yaratmak için tasarlandı… Parislilerin kendi tarzlarını özgürce yansıtmasından ilham alan Agatha Paris, bu özgürlüğü modadan cilt bakımına ve makyaja taşımakta kararlı. Farklı stillere ve ihtiyaçlara cevap veren geniş renk ve ürün yelpazesi, sana özel tarzını eşsiz bir şekilde yansıtabilmen ve kendini dilediğin gibi yeniden keşfedebilmen için seni bekliyor!

Fransız takı markası ünlü Agatha Paris’in K-Beauty ile kurduğu işbirliği, benzersiz bir cilt bakımına ve makyaj deneyimine davet ediyor: Fransız stilinin ve şıklığının göze çarptığı eşsiz makyaj ürünleri cilt bakımına destek sunan formüllerle oluşturulurken, premium cilt bakım ürünleri ise tasarımlarıyla ve şıklığıyla makyaj ürünlerini aratmıyor!

Paris stilinin temel alındığı makyaj ürünleri çarpıcı renk paletleri, eşsiz tasarımları, çok geniş yelpazesi ve pratik setleriyle sıradışı ve tamamıyla benzersiz bir görünüm sunuyor. Üstün teknolojisi ve uzun süreli etkisiyle premium bir performans sunan Agatha Paris makyaj seçenekleri, göz alıcı tasarımlarıyla kombininizin tamamlayıcısı olmaya da göz kırpıyor! Titizlikle üretilen formülleri cildin nemlenmesine, beslenmesine ve korunmasına katkı sağlayacak şekilde tasarlanan Agatha Paris makyaj seçenekleri ile makyajınız cilt bakımınızın da bir parçasına dönüşüyor…

Agatha Paris, cilt bakım ürünleriyle de K-Beauty’nin tüm mucizesini Fransız stiliyle birleştiriyor. Salyangoz özünden gül ekstresine, K-Beauty’nin premium içerikleriyle formüle ettiği cilt bakım serileri tüm cilt ihtiyaçlarına yönelik spesifik çözümler sunuyor. Şık tasarımları ise cilt bakımını şımartan bir keyfe dönüştürüyor!