Secret Key Snow White Moisture Cream - Cilt Beyazlatıcı Premium Krem
Secret Key Snow White Moisture Cream - Cilt Beyazlatıcı Premium Krem
Secret Key Snow White Moisture Cream - Cilt Beyazlatıcı Premium Krem

Secret Key Snow White Moisture Cream - Cilt Beyazlatıcı Premium Krem

Marka : Secret Key
Para Puan : 160
Fiyat : ₺159,90(KDV Dahil)

Formülünde “inci tozu” gibi değerli beyazlatıcı bileşenler içeren beyazlatıcı krem, cildi içerden nemlendirirken cilde doğal ışıltı sağlar. Cildin elastikiyetin artmasına, yatışmasına, beslenmesine yardımcı olur. 

Daha aydınlık, beyaz ve ışıltılı bir cilde sahip olmak isteyenlerce çoktan baş tacı edilen Secret Key Snow White serisinin en premium üyesi Snow White Moisture Cream, ünlülerin cilt beyazlatma sırlarını sizinle paylaşmaya geliyor! Ünlülerin cilt beyazlatmak için tercih ettiği enjeksiyon "white jade injection" temel içeriği olan glutathione, cildin derinlerine işleyerek cilde içerden nemlendirme ve doğal ışıltı sağlamasıyla biliniyor. Snow White Moisture Cream'in formülünde bu etkili içeriğe eşlik eden bir başka nadir içerik ise yine cildin doğal ve baş döndürücü bir ışıltı kazanmasında rol oynayan "inci tozu"... Cildi beyazlatıcı etkileriyle bilinen marronnier ekstresi, niacinamide gibi içeriklerle tamamlanan formülüyle Snow White Moisture Cream ışıltılı bir cilde kavuşmanız için eksiksiz bir destek sunuyor. İçeriğindeki vitamin kapsüllerinin barındırdığı yağ ile cildin beslenmesini ve nemlenmesini sağlarken, nemlendirme, yatıştırma ve elastikiyet artırıcı etkiler için grape callus culture ekstresi, hyaluronik asit, fibril ekstresi, greyfurt ekstresi gibi içeriklerden güç alıyor. Paraben, yapay renklendirici, mineral yağ, benzophenone gibi zararlı içerikler bulundurmayan formülü tüm cilt tipleri için uygundur. Üstün bir beyazlatma deneyimi arayanlar için premium bir çözüm olan Snow White Moisture Cream ile daha ışıltılı bir cildin sırrı elinizde!

50g 

Nasıl Kullanılır? Cilt bakım rutininizin son aşamasında yeterli miktarda içeriği yüze eş miktarda yayarak uygulayın. Avuç içleri ile baskı yaparak daha iyi absorbe olmasına yardımcı olun. En etkili sonuçlar için Snow White serisinin diğer ürünleriyle birlikte kullanılması tavsiye edilir. 

Aynı Gün
Kargo

16:00'a Kadar Verilen Siparişler

Kargo
Bedava!

100TL ve Üstü Siparişlerde

Kore'den
İthal

%100 Orijinal Ürünler