Neogen Bio-Peel Gauze Peeling Wine - Mekanik & Kimyasal Peeling İkisi Bir Arada Çözüm

Marka : Neogen
Para Puan : 260
Fiyat : ₺259,90(KDV Dahil)

Hem kimyasal hem de fiziksel peeling uygulaması sunan peeling pedleri. 3 Katmanlı çok özel yapısı ve üzümlerin şarap yapımındaki fermentasyon sürecinde açığa çıkan resveratro liçeriği ile cildin yenilenmesine, cilt ışıltısının artmasına ve kırışıklık oluşumunun azalmasına yardımcı olur.

Kimyasal peeling mi yoksa mekanik peeling mi? Neden seçim yapmak zorunda kalmalıyız, üstelik Neogen, Bio-Peel Gauze Peeling Wine gibi harika bir "ikisi bir arada çözüm" sunmuşken! Ölü deri hücrelerini, cilt atıklarını ve istenmeyen tüm maddeleri cildimizden nazikçe arındıran eşsiz yapıdaki 30 ped cildinizi daha berrak, temiz ve yumuşak hale getirmek için hazır bekliyor. Bio-Peel Gauze Peeling Wine pedlerini eşsiz kılan, 3 katmanlı çok fonksiyonlu özel yapısı ve içerdiği resveratrol gibi şaşırtıcı ve etkin içerikler... %100 Pamuktan üretilen gazlı bez benzeri birincil katman cilt yüzeyine nazik bir mekanik peeling uygulaması sunar, 2. "puf" katman peelingin daha yumuşak ve tahriş etmeden gerçekleşmesine yardımcı olurken 3. katman mükemmel peeling deneyimini tamamlayan aktif içeriklerden oluşan serumu barındırır. Bu benzersiz teknoloji tahriş riskini en aza indirirken cilt dokusuna ve ince çizgilere de etkin şekilde işler. Laktik asit ve benzeri içeriklerle derinlemesine bir arınma sağlar, gözenek tıkayıcı istenmeyen maddeleri efektif şekilde temizler. Bio-Peel Gauze Peeling Wine'ı en özel kılan içerik ise resveratrol... Üzümlerin şarap yapımındaki fermentasyon sürecinde açığa çıkan resveratrol çok güçlü bir antioksidan, cildin kendini yenileme gücünü artırıcı, serbest radikallerin pigmentleşmesini ve kırışıklık oluşturmasını önleyici etkileriyle biliniyor. K-Beauty'nin en çok satanları arasında sağlam bir yer edinen Bio-Peel Gauze Peeling serisine mutlaka deneyimlemeniz gerekenler listenizde yer açın...

30 ped  

Nasıl Kullanılır? Cildinizi temizledikten ve duruladıktan sonra, pedin gazlı bez tarafıyla yüzü ve boyun bölgesini nazikçe ve dairesel hareketlerle silerek uygulayın. Sonrasında pedi çevirerek içeriğin bulunduğu yumuşak tarafıyla cildinizi nazikçe silin ve kalan cilt atıklarını arındırın. Son olarak ılık su ile durulayın. Her bir ped tek kullanımlıktır. Haftada 1-2 kez uygulama yapılması tavsiye edilir.  

Aynı Gün
Kargo

16:00'a Kadar Verilen Siparişler

Kargo
Bedava!

100TL ve Üstü Siparişlerde

Kore'den
İthal

%100 Orijinal Ürünler