Mizon Water Volume Ex Mask - Kuruluk Karşıtı Nemlendirici Maske

0,00
Marka : Mizon
Fiyat : ₺19,90(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Cildi içerden & dışardan uzun süreli nemlendiren ve cildin ipeksi bir doku kazanmasına yardımcı olan Water Volume Ex Mask cildin nem bariyerlerinin güçlenmesine de destek sağlar. Mizon'un buluşu olan üstün Hydra ToX™ teknolojisi ile hazırlanan yenilikçi formülü, cilde kolayca işlenir ve kuruluğa neden olan temel problemleri ortadan kaldırmakta etkilidir. Yeni nesil hydrogel tipi maske yapısı ile optimum sonuçlara zahmetsizce ulaştırır.

30g

Hydra ToX™ nedir?

Mizon'un "Water Volume Ex" serisi için özel olarak tasarladığı orijinal bir formül olan Hydra ToX™ cildin içsel ve dışsal sıcaklık farkı faktörlerinden oluşan kuruluk sorununu çözmeye yardımcı olur ve cildin doğru şekilde nemlenmesi için benzersiz bir etki yaratır. Çok özel formülündeki içerikler birlikte harika bir sinerji yakalar ve cildin neme dair tüm ihtiyaçlarına yanıt verir:

Sıcaklık değişimine bağlı oluşan cilt problemlerinin rahatlatılması: kahverengi alg ekstresi (kar yosunu) Doğal nemlendirici faktörleri güçlendirmeye yardımcı olur: Salicorniaherbacea extracts (Hydrasalanol)

Seramit desteği: Sodyum carrageenan, deniz tuzu (Hydranob)

Cildin arındırılması: Drumstick tohum ekstresi (Moringa ekstresi)

Nasıl Kullanılır? Temizlenmiş cilde, tercihen Water Volume EX First Serum ya da benzeri bir serum uyguladıktan sonra, maskeyi yerleştirin ve koruyucu filmi çıkarın. 15-20 Dakika sonra maskeyi çıkarın ve hafif vuruşlarla kalan içerin cilt tarafından emilmesine yardımcı olun.